š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Toy Watch Women's Jelly
Plastic case, Silicone strap, Pink dial, Quartz movement, Scratch resisant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Toy Watch |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Jelly |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Pink |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 41mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Pink |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Toy Watch Women's Jelly
Toy Watch Women's Jelly
Plastic case, Silicone strap, Pink dial, Quartz movement, Scratch resisant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Toy Watch |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Jelly |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Pink |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 41mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Pink |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
$17.50
Original: $50.00
-65%Toy Watch Women's Jellyā
$50.00
$17.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Plastic case, Silicone strap, Pink dial, Quartz movement, Scratch resisant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Toy Watch |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Jelly |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Pink |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 41mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Pink |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























