š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
tommy Hilfiger Men's Ashton
Stainless steel case, Stainless steel case bracelet, Black Dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters- 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Tommy Hilfiger |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Ashton |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 44mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

tommy Hilfiger Men's Ashton
tommy Hilfiger Men's Ashton
Stainless steel case, Stainless steel case bracelet, Black Dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters- 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Tommy Hilfiger |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Ashton |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 44mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
$76.65
Original: $219.00
-65%tommy Hilfiger Men's Ashtonā
$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel case bracelet, Black Dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters- 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Tommy Hilfiger |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Ashton |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 44mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























