š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Timex Women's Iconnect
Resin case, Silicon Strap, Black dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral,
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Timex |
| Case Shape: | Square |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Iconnect |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 37mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Purple |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Timex Women's Iconnect
Timex Women's Iconnect
Resin case, Silicon Strap, Black dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral,
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Timex |
| Case Shape: | Square |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Iconnect |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 37mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Purple |
$17.15
Original: $49.00
-65%Timex Women's Iconnectā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Resin case, Silicon Strap, Black dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral,
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Timex |
| Case Shape: | Square |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Iconnect |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 37mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Purple |























