š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Timex Men's MLB Rivalry
Polyurethane case, Nylon strap, Grey dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Timex |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | MLB Rivalry |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Grey |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 33mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Timex Men's MLB Rivalry
Timex Men's MLB Rivalry
Polyurethane case, Nylon strap, Grey dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Timex |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | MLB Rivalry |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Grey |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 33mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
$21.70
Original: $62.00
-65%Timex Men's MLB Rivalryā
$62.00
$21.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Polyurethane case, Nylon strap, Grey dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Timex |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | MLB Rivalry |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Grey |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 33mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |























