š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Timex Men's Fortnite
Resin case, Resin Strap, Black dial, Automatic movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Timex |
| Case Shape: | Square |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Fortnite |
| Country of Origin: | Japan |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 35mm |
| Movement: | Automatic |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Timex Men's Fortnite
Timex Men's Fortnite
Resin case, Resin Strap, Black dial, Automatic movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Timex |
| Case Shape: | Square |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Fortnite |
| Country of Origin: | Japan |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 35mm |
| Movement: | Automatic |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$39.90
Original: $114.00
-65%Timex Men's Fortniteā
$114.00
$39.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Resin case, Resin Strap, Black dial, Automatic movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Timex |
| Case Shape: | Square |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Fortnite |
| Country of Origin: | Japan |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 35mm |
| Movement: | Automatic |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























