š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Ted Baker Women's Phylipa
Brass case, Leather Strap, White dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 18mm |
| Brand Name: | Ted Baker |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Phylipa |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 37mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Green |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ted Baker Women's Phylipa
Ted Baker Women's Phylipa
Brass case, Leather Strap, White dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 18mm |
| Brand Name: | Ted Baker |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Phylipa |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 37mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Green |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
$46.90
Original: $134.00
-65%Ted Baker Women's Phylipaā
$134.00
$46.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brass case, Leather Strap, White dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 18mm |
| Brand Name: | Ted Baker |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Phylipa |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 37mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Green |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























