š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Ted Baker Men's Tomcol
Stainless Steel case, Leather Strap, White dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Ted Baker |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Tomcol |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 40mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Brown |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ted Baker Men's Tomcol
Ted Baker Men's Tomcol
Stainless Steel case, Leather Strap, White dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Ted Baker |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Tomcol |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 40mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Brown |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
$40.95
Original: $117.00
-65%Ted Baker Men's Tomcolā
$117.00
$40.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless Steel case, Leather Strap, White dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Ted Baker |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Tomcol |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 40mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Brown |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























