š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Tag Heuer Men's Connected Golf
Titanium case, Rubber strap, Digital dial, Smart watch, Scratch resistant sapphire, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Tag Heuer |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Connected Golf |
| Country of Origin: | Switzerland |
| Crown: | Push |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Digital |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Smartwatch |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | White |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Tag Heuer Men's Connected Golf
Tag Heuer Men's Connected Golf
Titanium case, Rubber strap, Digital dial, Smart watch, Scratch resistant sapphire, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Tag Heuer |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Connected Golf |
| Country of Origin: | Switzerland |
| Crown: | Push |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Digital |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Smartwatch |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | White |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
$560.00
Original: $1,600.00
-65%Tag Heuer Men's Connected Golfā
$1,600.00
$560.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Titanium case, Rubber strap, Digital dial, Smart watch, Scratch resistant sapphire, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Tag Heuer |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Connected Golf |
| Country of Origin: | Switzerland |
| Crown: | Push |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Digital |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Smartwatch |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | White |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























