š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Stuhrling Women's Audrey
Stainless steel case, Leather strap, Silver dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 18mm |
| Brand Name: | Stuhrling |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Audrey |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 38mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Beige |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Stuhrling Women's Audrey
Stuhrling Women's Audrey
Stainless steel case, Leather strap, Silver dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 18mm |
| Brand Name: | Stuhrling |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Audrey |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 38mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Beige |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
$50.40
Original: $144.00
-65%Stuhrling Women's Audreyā
$144.00
$50.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Leather strap, Silver dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 18mm |
| Brand Name: | Stuhrling |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Audrey |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 38mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Beige |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























