🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Round Pave Franco Chain Bracelet in 14k Yellow Gold (3.15 mm)
This item will be shipped on next business day!
Round pave franco chain bracelet crafted in 14k yellow gold measuring 3.1 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.12 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Round Pave Franco Chain Bracelet in 14k Yellow Gold (3.15 mm)
Round Pave Franco Chain Bracelet in 14k Yellow Gold (3.15 mm)
This item will be shipped on next business day!
Round pave franco chain bracelet crafted in 14k yellow gold measuring 3.1 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.12 in |
$1,264.20
Original: $3,612.00
-65%Round Pave Franco Chain Bracelet in 14k Yellow Gold (3.15 mm)—
$3,612.00
$1,264.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Round pave franco chain bracelet crafted in 14k yellow gold measuring 3.1 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.12 in |























