š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Roberto Bianci Women's Gemma
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Peach crystal dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 12mm |
| Brand Name: | Roberto Bianci |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Gemma |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Peach |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 32mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Crystals on dial |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Roberto Bianci Women's Gemma
Roberto Bianci Women's Gemma
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Peach crystal dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 12mm |
| Brand Name: | Roberto Bianci |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Gemma |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Peach |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 32mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Crystals on dial |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$21.70
Original: $62.00
-65%Roberto Bianci Women's Gemmaā
$62.00
$21.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Peach crystal dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 12mm |
| Brand Name: | Roberto Bianci |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Gemma |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Peach |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 32mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Crystals on dial |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























