š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Roberto Bianci Men's Lombardo
Stainless Steel case, Stainless Steel bracelet, Blue dial, Swiss Parts Quartz movement, Scratch resistant Sapphire, Water resistant up to 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 24mm |
| Brand Name: | Roberto Bianci |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Lombardo |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Blue |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 46mm |
| Movement: | Swiss Parts Quartz |
| Specifications: | Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Roberto Bianci Men's Lombardo
Roberto Bianci Men's Lombardo
Stainless Steel case, Stainless Steel bracelet, Blue dial, Swiss Parts Quartz movement, Scratch resistant Sapphire, Water resistant up to 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 24mm |
| Brand Name: | Roberto Bianci |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Lombardo |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Blue |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 46mm |
| Movement: | Swiss Parts Quartz |
| Specifications: | Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
$42.70
Original: $122.00
-65%Roberto Bianci Men's Lombardoā
$122.00
$42.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless Steel case, Stainless Steel bracelet, Blue dial, Swiss Parts Quartz movement, Scratch resistant Sapphire, Water resistant up to 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 24mm |
| Brand Name: | Roberto Bianci |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Lombardo |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Blue |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 46mm |
| Movement: | Swiss Parts Quartz |
| Specifications: | Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |























