š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Oniss Men's Quad
Stainless steel case, Leather strap, Blue dial, Quartz movement, Scatch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Oniss |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Quad |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Blue |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Brown |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Oniss Men's Quad
Oniss Men's Quad
Stainless steel case, Leather strap, Blue dial, Quartz movement, Scatch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Oniss |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Quad |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Blue |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Brown |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
$55.65
Original: $159.00
-65%Oniss Men's Quadā
$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Leather strap, Blue dial, Quartz movement, Scatch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Oniss |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Quad |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Blue |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Brown |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























