š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Oniss Men's ARUBA
Stainles ssteel case, Ceramic bracelet, White dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Oniss |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | ARUBA |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | White |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Oniss Men's ARUBA
Oniss Men's ARUBA
Stainles ssteel case, Ceramic bracelet, White dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Oniss |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | ARUBA |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | White |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
$100.10
Original: $286.00
-65%Oniss Men's ARUBAā
$286.00
$100.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainles ssteel case, Ceramic bracelet, White dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Oniss |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | ARUBA |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | White |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























