š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Olivia Burton Women's Classic
Stainless steel case, Stainless steel mesh bracelet, Grey dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 1 ATM - 10 meters - 33 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 12mm |
| Brand Name: | Olivia Burton |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Classic |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Grey |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 30mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 1 ATM - 10 meters - 33 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Olivia Burton Women's Classic
Olivia Burton Women's Classic
Stainless steel case, Stainless steel mesh bracelet, Grey dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 1 ATM - 10 meters - 33 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 12mm |
| Brand Name: | Olivia Burton |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Classic |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Grey |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 30mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 1 ATM - 10 meters - 33 feet |
$42.00
Original: $120.00
-65%Olivia Burton Women's Classicā
$120.00
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel mesh bracelet, Grey dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 1 ATM - 10 meters - 33 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 12mm |
| Brand Name: | Olivia Burton |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Classic |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Grey |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 30mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 1 ATM - 10 meters - 33 feet |























