š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Olivia Burton Women's Bejewelled Under The Sea
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Silver dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 1 ATM - 10 meters - 33 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 14mm |
| Brand Name: | Olivia Burton |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold Over |
| Collection: | Bejewelled Under The Sea |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 30mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 1 ATM - 10 meters - 33 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Olivia Burton Women's Bejewelled Under The Sea
Olivia Burton Women's Bejewelled Under The Sea
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Silver dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 1 ATM - 10 meters - 33 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 14mm |
| Brand Name: | Olivia Burton |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold Over |
| Collection: | Bejewelled Under The Sea |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 30mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 1 ATM - 10 meters - 33 feet |
$73.85
Original: $211.00
-65%Olivia Burton Women's Bejewelled Under The Seaā
$211.00
$73.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Silver dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 1 ATM - 10 meters - 33 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 14mm |
| Brand Name: | Olivia Burton |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold Over |
| Collection: | Bejewelled Under The Sea |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 30mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 1 ATM - 10 meters - 33 feet |























