š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Oceanaut Men's Marletta
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Orange dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 20 ATM - 200 meters -660 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Oceanaut |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Marletta |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Orange |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 48mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Date display Rotating bezel |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 20 ATM - 200 meters - 660 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Oceanaut Men's Marletta
Oceanaut Men's Marletta
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Orange dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 20 ATM - 200 meters -660 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Oceanaut |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Marletta |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Orange |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 48mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Date display Rotating bezel |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 20 ATM - 200 meters - 660 feet |
$242.00
Oceanaut Men's Marlettaā
$242.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Orange dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 20 ATM - 200 meters -660 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Oceanaut |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Marletta |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Orange |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 48mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Date display Rotating bezel |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 20 ATM - 200 meters - 660 feet |























