š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Obaku Women's Urt Lille
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Rose gold dial, Quartz movement, Scratch resistant sapphire, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 21mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Urt Lille |
| Country of Origin: | Denmark |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Rose gold |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Blue |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Obaku Women's Urt Lille
Obaku Women's Urt Lille
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Rose gold dial, Quartz movement, Scratch resistant sapphire, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 21mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Urt Lille |
| Country of Origin: | Denmark |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Rose gold |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Blue |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$58.45
Original: $167.00
-65%Obaku Women's Urt Lilleā
$167.00
$58.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Rose gold dial, Quartz movement, Scratch resistant sapphire, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 21mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Urt Lille |
| Country of Origin: | Denmark |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Rose gold |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Blue |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























