š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Obaku Women's Rose
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, White mother of pearl dial, Quartz movement, Scratch resistant up to mineral, Water resistant up to 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Rose |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White mother of pearl |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 32mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Obaku Women's Rose
Obaku Women's Rose
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, White mother of pearl dial, Quartz movement, Scratch resistant up to mineral, Water resistant up to 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Rose |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White mother of pearl |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 32mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
$41.65
Original: $119.00
-65%Obaku Women's Roseā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, White mother of pearl dial, Quartz movement, Scratch resistant up to mineral, Water resistant up to 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Rose |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White mother of pearl |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 32mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |























