š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Obaku Women's Classic
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Brown Quartz movement, Scratch resistant up to mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 10mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Classic |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Brown |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 34mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Brown |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Obaku Women's Classic
Obaku Women's Classic
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Brown Quartz movement, Scratch resistant up to mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 10mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Classic |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Brown |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 34mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Brown |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$37.80
Original: $108.00
-65%Obaku Women's Classicā
$108.00
$37.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Brown Quartz movement, Scratch resistant up to mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 10mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Classic |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Brown |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 34mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Brown |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























