š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Moon Cut Bead Chain in 14k Yellow Gold (2.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Moon cut bead chain crafted in 14k yellow gold measuring 2.0 millimeters in width. Available in lengths 16 inches, 18 inches, 20 inches and 24 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Bead |
| Width: | 0.08 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Moon Cut Bead Chain in 14k Yellow Gold (2.00 mm)
Moon Cut Bead Chain in 14k Yellow Gold (2.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Moon cut bead chain crafted in 14k yellow gold measuring 2.0 millimeters in width. Available in lengths 16 inches, 18 inches, 20 inches and 24 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Bead |
| Width: | 0.08 in |
Select Size
Select MetalName
From $622.30
Original: $1,778.00
-65%Moon Cut Bead Chain in 14k Yellow Gold (2.00 mm)ā
$1,778.00
$622.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Moon cut bead chain crafted in 14k yellow gold measuring 2.0 millimeters in width. Available in lengths 16 inches, 18 inches, 20 inches and 24 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Bead |
| Width: | 0.08 in |























