š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Moon Cut Bead Chain Bracelet in 14k Yellow Gold (3.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Moon cut bead chain bracelet crafted in 14k yellow gold measuring 3.0 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.12 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Moon Cut Bead Chain Bracelet in 14k Yellow Gold (3.00 mm)
Moon Cut Bead Chain Bracelet in 14k Yellow Gold (3.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Moon cut bead chain bracelet crafted in 14k yellow gold measuring 3.0 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.12 in |
$575.75
Original: $1,645.00
-65%Moon Cut Bead Chain Bracelet in 14k Yellow Gold (3.00 mm)ā
$1,645.00
$575.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Moon cut bead chain bracelet crafted in 14k yellow gold measuring 3.0 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.12 in |























