š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Michael Kors Women's Runway
Stainless Steel case, Silicone Strap, Black dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Michael Kors |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Runway |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 38mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Michael Kors Women's Runway
Michael Kors Women's Runway
Stainless Steel case, Silicone Strap, Black dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Michael Kors |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Runway |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 38mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
$101.50
Original: $290.00
-65%Michael Kors Women's Runwayā
$290.00
$101.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless Steel case, Silicone Strap, Black dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Michael Kors |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Runway |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 38mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |























