š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Michael Kors Women's Runway
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Silver dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Michael Kors |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Runway |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 38mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Date display Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Michael Kors Women's Runway
Michael Kors Women's Runway
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Silver dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Michael Kors |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Runway |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 38mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Date display Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
$73.85
Original: $211.00
-65%Michael Kors Women's Runwayā
$211.00
$73.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Silver dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Michael Kors |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Runway |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 38mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Date display Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























