š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Michael Kors Women's Lennox
Stainless Steel case, Stainless Steel Bracelet, Black dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Michael Kors |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Lennox |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 30mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Gold |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Michael Kors Women's Lennox
Michael Kors Women's Lennox
Stainless Steel case, Stainless Steel Bracelet, Black dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Michael Kors |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Lennox |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 30mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Gold |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
$78.75
Original: $225.00
-65%Michael Kors Women's Lennoxā
$225.00
$78.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless Steel case, Stainless Steel Bracelet, Black dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Michael Kors |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Lennox |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 30mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Gold |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























