š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Michael Kors Women's Darrington
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Rose gold dial, Quarts movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 Meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 14mm |
| Brand Name: | Michael Kors |
| Case Shape: | Square |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Darrington |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Rose Gold |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 14mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose Gold |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Michael Kors Women's Darrington
Michael Kors Women's Darrington
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Rose gold dial, Quarts movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 Meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 14mm |
| Brand Name: | Michael Kors |
| Case Shape: | Square |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Darrington |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Rose Gold |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 14mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose Gold |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
$99.40
Original: $284.00
-65%Michael Kors Women's Darringtonā
$284.00
$99.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Rose gold dial, Quarts movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 Meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 14mm |
| Brand Name: | Michael Kors |
| Case Shape: | Square |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Darrington |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Rose Gold |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 14mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose Gold |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























