š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Michael Kors Men's Accelerator
Stainless Steel case, Silicone Strap, Gray dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Michael Kors |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Accelerator |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Gray |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Michael Kors Men's Accelerator
Michael Kors Men's Accelerator
Stainless Steel case, Silicone Strap, Gray dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Michael Kors |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Accelerator |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Gray |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
$68.25
Original: $195.00
-65%Michael Kors Men's Acceleratorā
$195.00
$68.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless Steel case, Silicone Strap, Gray dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Michael Kors |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Accelerator |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Gray |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 42mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























