š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Lite Rope Chain Bracelet in 10k Yellow Gold (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
Lite rope chain bracelet crafted in 10k yellow gold measuring 2.5 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.10 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Lite Rope Chain Bracelet in 10k Yellow Gold (2.50 mm)
Lite Rope Chain Bracelet in 10k Yellow Gold (2.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
Lite rope chain bracelet crafted in 10k yellow gold measuring 2.5 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.10 in |
$132.30
Original: $378.00
-65%Lite Rope Chain Bracelet in 10k Yellow Gold (2.50 mm)ā
$378.00
$132.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Lite rope chain bracelet crafted in 10k yellow gold measuring 2.5 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.10 in |























