š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Just Cavalli Women's Glam Chic
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Champagne dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 11mm |
| Brand Name: | Just Cavalli |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | No clasp |
| Collection: | Glam Chic |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Champagne |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 22mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver/Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Just Cavalli Women's Glam Chic
Just Cavalli Women's Glam Chic
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Champagne dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 11mm |
| Brand Name: | Just Cavalli |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | No clasp |
| Collection: | Glam Chic |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Champagne |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 22mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver/Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$78.40
Original: $224.00
-65%Just Cavalli Women's Glam Chicā
$224.00
$78.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Champagne dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 11mm |
| Brand Name: | Just Cavalli |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | No clasp |
| Collection: | Glam Chic |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Champagne |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 22mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver/Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























