š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Juicy Couture Women's Stella
Stainless steel/White gold case, Leather strap, Multicolor dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Juicy Couture |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Stella |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Multicolor |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 40mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | White |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Juicy Couture Women's Stella
Juicy Couture Women's Stella
Stainless steel/White gold case, Leather strap, Multicolor dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Juicy Couture |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Stella |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Multicolor |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 40mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | White |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$42.70
Original: $122.00
-65%Juicy Couture Women's Stellaā
$122.00
$42.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel/White gold case, Leather strap, Multicolor dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 22mm |
| Brand Name: | Juicy Couture |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Stella |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Multicolor |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 40mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | White |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























