š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Juicy Couture Women's HRH Pink Dragon Fruit
Stainless steel case, Rubber strap, Pink dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Juicy Couture |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | HRH Pink Dragon Fruit |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Pink |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 37mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Date display Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Pink |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Juicy Couture Women's HRH Pink Dragon Fruit
Juicy Couture Women's HRH Pink Dragon Fruit
Stainless steel case, Rubber strap, Pink dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Juicy Couture |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | HRH Pink Dragon Fruit |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Pink |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 37mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Date display Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Pink |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$54.60
Original: $156.00
-65%Juicy Couture Women's HRH Pink Dragon Fruitā
$156.00
$54.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Rubber strap, Pink dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Juicy Couture |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | HRH Pink Dragon Fruit |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Pink |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 37mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Date display Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Pink |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























