š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Jivago Women's Levley
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Rose gold dial, Swiss Parts Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Jivago |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Levley |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Rose gold |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 33mm |
| Movement: | Swiss Parts Quartz |
| Specifications: | Multifunction Date display |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Jivago Women's Levley
Jivago Women's Levley
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Rose gold dial, Swiss Parts Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Jivago |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Levley |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Rose gold |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 33mm |
| Movement: | Swiss Parts Quartz |
| Specifications: | Multifunction Date display |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
$39.20
Original: $112.00
-65%Jivago Women's Levleyā
$112.00
$39.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Rose gold dial, Swiss Parts Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Jivago |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Levley |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Rose gold |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 33mm |
| Movement: | Swiss Parts Quartz |
| Specifications: | Multifunction Date display |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |























