š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Jivago Women's Good luck
Stainless steel case, Leather strap, Silver dial, Swiss parts quartz movement, Scratch resistant Mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Jivago |
| Case Shape: | Oval |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Good luck |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 30mm |
| Movement: | Swiss Parts Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | White |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Jivago Women's Good luck
Jivago Women's Good luck
Stainless steel case, Leather strap, Silver dial, Swiss parts quartz movement, Scratch resistant Mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Jivago |
| Case Shape: | Oval |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Good luck |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 30mm |
| Movement: | Swiss Parts Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | White |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$35.00
Original: $100.00
-65%Jivago Women's Good luckā
$100.00
$35.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Leather strap, Silver dial, Swiss parts quartz movement, Scratch resistant Mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Jivago |
| Case Shape: | Oval |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Good luck |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 30mm |
| Movement: | Swiss Parts Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | White |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























