š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Ice Barrel Chain Bracelet in 14k White Gold (3.14 mm)
This item will be shipped on next business day!
Ice barrel chain bracelet crafted in 14k white gold measuring 3.1 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.12 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Ice Barrel Chain Bracelet in 14k White Gold (3.14 mm)
Ice Barrel Chain Bracelet in 14k White Gold (3.14 mm)
This item will be shipped on next business day!
Ice barrel chain bracelet crafted in 14k white gold measuring 3.1 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.12 in |
$821.45
Original: $2,347.00
-65%Ice Barrel Chain Bracelet in 14k White Gold (3.14 mm)ā
$2,347.00
$821.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Ice barrel chain bracelet crafted in 14k white gold measuring 3.1 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.12 in |























