š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Guess Women's Melody
Stainless steel case, Nylon Strap, Blue dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Guess |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Melody |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Floral |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 39mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Multicolor |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Guess Women's Melody
Guess Women's Melody
Stainless steel case, Nylon Strap, Blue dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Guess |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Melody |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Floral |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 39mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Multicolor |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$41.30
Original: $118.00
-65%Guess Women's Melodyā
$118.00
$41.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Nylon Strap, Blue dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Guess |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Melody |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Floral |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 39mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Multicolor |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























