š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Guess Men's Sport
Stainless steel case, Silicone Strap, Black dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 28mm |
| Brand Name: | Guess |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Sport |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 46mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | 12-Hour Dial Date Indicator Mineral Crystal Multi-Dial Multifunction Water-Resistant |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Guess Men's Sport
Guess Men's Sport
Stainless steel case, Silicone Strap, Black dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 28mm |
| Brand Name: | Guess |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Sport |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 46mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | 12-Hour Dial Date Indicator Mineral Crystal Multi-Dial Multifunction Water-Resistant |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
$77.00
Original: $220.00
-65%Guess Men's Sportā
$220.00
$77.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Silicone Strap, Black dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 28mm |
| Brand Name: | Guess |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Sport |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 46mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | 12-Hour Dial Date Indicator Mineral Crystal Multi-Dial Multifunction Water-Resistant |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























