š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Extendable Cable Chain in 18k White Gold (1.80 mm)
This item will be shipped on next business day!
Extendable cable chain crafted in 18k white gold measuring 1.8 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.07 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Extendable Cable Chain in 18k White Gold (1.80 mm)
Extendable Cable Chain in 18k White Gold (1.80 mm)
This item will be shipped on next business day!
Extendable cable chain crafted in 18k white gold measuring 1.8 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.07 in |
$296.45
Original: $847.00
-65%Extendable Cable Chain in 18k White Gold (1.80 mm)ā
$847.00
$296.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Extendable cable chain crafted in 18k white gold measuring 1.8 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.07 in |























