š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
ESQ Women's Seinna
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, White MOP dial, Swiss Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 9mm |
| Brand Name: | ESQ |
| Case Shape: | Rectangle |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Seinna |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White MOP |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 30mm |
| Movement: | Swiss Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
ESQ Women's Seinna
ESQ Women's Seinna
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, White MOP dial, Swiss Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 9mm |
| Brand Name: | ESQ |
| Case Shape: | Rectangle |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Seinna |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White MOP |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 30mm |
| Movement: | Swiss Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$62.30
Original: $178.00
-65%ESQ Women's Seinnaā
$178.00
$62.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, White MOP dial, Swiss Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 9mm |
| Brand Name: | ESQ |
| Case Shape: | Rectangle |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Seinna |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White MOP |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 30mm |
| Movement: | Swiss Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























