š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Double Extendable Piatto Chain in 10k Yellow Gold (1.30 mm)
This item will be shipped on next business day!
Double extendable piatto chain crafted in 10k yellow gold measuring 1.3 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.05 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Double Extendable Piatto Chain in 10k Yellow Gold (1.30 mm)
Double Extendable Piatto Chain in 10k Yellow Gold (1.30 mm)
This item will be shipped on next business day!
Double extendable piatto chain crafted in 10k yellow gold measuring 1.3 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.05 in |
$245.00
Double Extendable Piatto Chain in 10k Yellow Gold (1.30 mm)ā
$245.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Double extendable piatto chain crafted in 10k yellow gold measuring 1.3 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.05 in |























