š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Double Extendable Cable Chain in 14k White Gold (1.40 mm)
This item will be shipped on next business day!
Double extendable cable chain crafted in 14k white gold measuring 1.40 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 1.40 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Double Extendable Cable Chain in 14k White Gold (1.40 mm)
Double Extendable Cable Chain in 14k White Gold (1.40 mm)
This item will be shipped on next business day!
Double extendable cable chain crafted in 14k white gold measuring 1.40 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 1.40 mm |
$135.80
Original: $388.00
-65%Double Extendable Cable Chain in 14k White Gold (1.40 mm)ā
$388.00
$135.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Double extendable cable chain crafted in 14k white gold measuring 1.40 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 1.40 mm |























