š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Double Extendable Bead Chain in 14k Yellow Gold (1.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Double extendable bead chain crafted in 14k yellow gold measuring 1.00 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 1.00 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Double Extendable Bead Chain in 14k Yellow Gold (1.00 mm)
Double Extendable Bead Chain in 14k Yellow Gold (1.00 mm)
This item will be shipped on next business day!
Double extendable bead chain crafted in 14k yellow gold measuring 1.00 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 1.00 mm |
$247.10
Original: $706.00
-65%Double Extendable Bead Chain in 14k Yellow Gold (1.00 mm)ā
$706.00
$247.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Double extendable bead chain crafted in 14k yellow gold measuring 1.00 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 1.00 mm |























