š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Diesel Men's Color Domination
Alloy with imitation aluminum rubber Spay case, Rubber strap, Black dial, Quartz movement, Scratch-resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 Meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Diesel |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Color Domination |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 44mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Stationary bezel |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Diesel Men's Color Domination
Diesel Men's Color Domination
Alloy with imitation aluminum rubber Spay case, Rubber strap, Black dial, Quartz movement, Scratch-resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 Meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Diesel |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Color Domination |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 44mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Stationary bezel |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$170.00
Diesel Men's Color Dominationā
$170.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Alloy with imitation aluminum rubber Spay case, Rubber strap, Black dial, Quartz movement, Scratch-resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 Meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Diesel |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Color Domination |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 44mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Stationary bezel |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























