š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Christian Van Sant Women's Stella
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Pink dial Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 12mm |
| Brand Name: | Christian Van Sant |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Stella |
| Country of Origin: | Korea |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Pink |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 28mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Christian Van Sant Women's Stella
Christian Van Sant Women's Stella
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Pink dial Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 12mm |
| Brand Name: | Christian Van Sant |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Stella |
| Country of Origin: | Korea |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Pink |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 28mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$87.50
Original: $250.00
-65%Christian Van Sant Women's Stellaā
$250.00
$87.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Pink dial Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 12mm |
| Brand Name: | Christian Van Sant |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Stella |
| Country of Origin: | Korea |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Pink |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 28mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























