š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Christian Van Sant Women's Cybele
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, White mother of pearl dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 19mm |
| Brand Name: | Christian Van Sant |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Cybele |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White mother of pearl |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 35mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Crystal and bezel |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver/Rose Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Christian Van Sant Women's Cybele
Christian Van Sant Women's Cybele
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, White mother of pearl dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 19mm |
| Brand Name: | Christian Van Sant |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Cybele |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White mother of pearl |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 35mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Crystal and bezel |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver/Rose Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$350.00
Christian Van Sant Women's Cybeleā
$350.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, White mother of pearl dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 19mm |
| Brand Name: | Christian Van Sant |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Cybele |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White mother of pearl |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 35mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Crystal and bezel |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver/Rose Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























