š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Bulova Women's Swarovski
Stainless Steel case, Stainless Steel Bracelet, Silver dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 18mm |
| Brand Name: | Bulova |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Swarovski |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 36mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Bulova Women's Swarovski
Bulova Women's Swarovski
Stainless Steel case, Stainless Steel Bracelet, Silver dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 18mm |
| Brand Name: | Bulova |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Swarovski |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 36mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$127.05
Original: $363.00
-65%Bulova Women's Swarovskiā
$363.00
$127.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless Steel case, Stainless Steel Bracelet, Silver dial, Quartz movement, scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 18mm |
| Brand Name: | Bulova |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Fold over |
| Collection: | Swarovski |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Silver |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 36mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























