š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Bulova Men's Millennia
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Black dial, Automatic movement, Scratch resistant sapphire, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Bulova |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Millennia |
| Country of Origin: | Switzerland |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 44mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Multifunction |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Multicolor |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Bulova Men's Millennia
Bulova Men's Millennia
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Black dial, Automatic movement, Scratch resistant sapphire, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Bulova |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Millennia |
| Country of Origin: | Switzerland |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 44mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Multifunction |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Multicolor |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$297.50
Original: $850.00
-65%Bulova Men's Millenniaā
$850.00
$297.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Black dial, Automatic movement, Scratch resistant sapphire, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Bulova |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Millennia |
| Country of Origin: | Switzerland |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 44mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Multifunction |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Multicolor |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























