š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Armani Exchange Men's Spencer
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, White dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up ot 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 8 |
| Bracelet Measurement: | 21mm |
| Brand Name: | Armani Exchange |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Foldover |
| Collection: | Spencer |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 44mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Date display Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Armani Exchange Men's Spencer
Armani Exchange Men's Spencer
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, White dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up ot 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 8 |
| Bracelet Measurement: | 21mm |
| Brand Name: | Armani Exchange |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Foldover |
| Collection: | Spencer |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 44mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Date display Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |
$80.50
Original: $230.00
-65%Armani Exchange Men's Spencerā
$230.00
$80.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, White dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up ot 10 ATM - 100 meters - 330 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 8 |
| Bracelet Measurement: | 21mm |
| Brand Name: | Armani Exchange |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Foldover |
| Collection: | Spencer |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | White |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 44mm |
| Movement: | Quartz |
| Specifications: | Date display Chronograph |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Silver |
| Water Resistance: | 10 ATM - 100 meters - 330 feet |























