š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Adjustable Cable Chain in 14k Rose Gold (0.97 mm)
This item will be shipped on next business day!
Adjustable cable chain crafted in 14k rose gold measuring 0.97 millimeters in width. The 18 inches can also be worn as a 16 inches and 17 inches. Chain is secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Adjustable Cable |
| Width: | 0.04 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Adjustable Cable Chain in 14k Rose Gold (0.97 mm)
Adjustable Cable Chain in 14k Rose Gold (0.97 mm)
This item will be shipped on next business day!
Adjustable cable chain crafted in 14k rose gold measuring 0.97 millimeters in width. The 18 inches can also be worn as a 16 inches and 17 inches. Chain is secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Adjustable Cable |
| Width: | 0.04 in |
$161.00
Original: $460.00
-65%Adjustable Cable Chain in 14k Rose Gold (0.97 mm)ā
$460.00
$161.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
Adjustable cable chain crafted in 14k rose gold measuring 0.97 millimeters in width. The 18 inches can also be worn as a 16 inches and 17 inches. Chain is secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Adjustable Cable |
| Width: | 0.04 in |























