š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Adidas Men's Originals Fashion Edition Three Small
Stainless steel case, Leather strap, Black dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Adidas |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Originals Fashion Edition Three Small |
| Country of Origin: | Germany |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 36mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Adidas Men's Originals Fashion Edition Three Small
Adidas Men's Originals Fashion Edition Three Small
Stainless steel case, Leather strap, Black dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Adidas |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Originals Fashion Edition Three Small |
| Country of Origin: | Germany |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 36mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
$42.35
Original: $121.00
-65%Adidas Men's Originals Fashion Edition Three Smallā
$121.00
$42.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel case, Leather strap, Black dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Adidas |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Buckle |
| Collection: | Originals Fashion Edition Three Small |
| Country of Origin: | Germany |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Black |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 36mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Strap |
| Strap or Bracelet Color: | Black |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |























