š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Adee Kaye Men's Chameleon
Brass case, Brass bracelet, Green dial, Quarz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Adee Kaye |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Chameleon |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Yellow |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 40mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Adee Kaye Men's Chameleon
Adee Kaye Men's Chameleon
Brass case, Brass bracelet, Green dial, Quarz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Adee Kaye |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Chameleon |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Yellow |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 40mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
$99.05
Original: $283.00
-65%Adee Kaye Men's Chameleonā
$283.00
$99.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brass case, Brass bracelet, Green dial, Quarz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Adee Kaye |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Chameleon |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Yellow |
| Gender: | Men |
| Measurement: | 40mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |























